Czym jest instabudka?

Jest to maszyna którą możemy dostarczyć na każda impreze. Po odpowiednim skonfigurowaniu przez naszych pracowników isntabudka zacznie drukować zdjęcia które umieszczacie na instagramie.

Jak zacząć?

Najpierw należy się z nami skontaktowac a następnie ustalić miejsce imprezy. Dowieziemy instabudkę oraz ją odpowiednio skonfigurujemy. Następnie będziecie musieli wybrać hasztag który będzie powodował natychmiastowe drukowanie zdjęcia w instabudce. Dla przykładu kiedy wrzucicie zdjęcie na instagrama z hasztagiem: #instabudka to nasza maszyna automatycznie je wydrukuje.

Limit zdjęć?

Żadnego limitu zdjęć! Oferujemy limit czasowy co oznacza, że możecie zrobić tyle zdjęć ile zdołacie w wykupionym przez wasz czasie!

Jak obsługiwać insabudkę?

Nie musicie się tym martwić. Zajmiemy się tym, do każdej instabudki przydzielony jest nasz asystent który będzie nadzorował jej pracę oraz wydawał fotki do właścicieli.

Jakie imprezy obsługujecie?

Dostarczymy instabudkę do każdego miejsca w europie! To nie jest dla nas żaden problem. Wybierz miejsce i się z nami skontaktuj!

Dlaczego my?

Oferujemy nielimitowaną ilość zdjęć, opiekę nad instabudką, możliwość stworzenia albumu online, pamięć flash ze wszystkimi fotkami z imprezy, masę obramowań/wzorów/tekstów i wiele wiele innych dodatków!